Natáčení vánočního příběhu zahraničního studenta v Brně

Vážení studenti,

obracím se na Vás s prosbou o pomoc – tip. Chystám na vysílání v době Vánoc některá témata spojená s tímto obdobím a studenty. V současnosti sháním jednak nějakého zahraničního studenta, který přes vánoční svátky zůstává v Brně (ideální někdo, komu tyto svátky vůbec nic neříkají, ale v nejhorším případě tato podmínka není nutná). Rád bych natočil jeho příběh, co tedy vlastně bude během těch dní dělat, jaký má program, jaké bude mít pocity… prostě takový hluboký lidský příběh. A ještě by bylo fajn, kdyby aspoň trochu uměl česky – i nedokonalá čeština je v takovém případě lepší, než cizí jazyk s překladem.

Druhé téma se týká předvánočních studentských brigád – jednak si studenti asi chtějí přivydělat na dárky, hory atd., jednak právě v tuto dobu je poměrně slušná nabídka míst (běžné a internetové obchody, pošta, zásilkové služby atd.).

Pokud byste měli tip na nějaké respondenty, nebo byste to mohli zkusit přes vaše e-mailové či facebookové kontakty poslat dál, byl bych Vám velmi vděčný.

Kontakt: Ivan Holas [mailto:ivan.holas@rozhlas.cz]

Komentuj